trener personalny
 

Czy masz już dość siedzącego trybu życia i chcesz poprawić wydolność swojego organizmu? Z zazdrością patrzysz na znajomych, którzy pozbywają się zbędnych kilogramów i zyskują wysportowane ciało? Trening personalny pomoże Ci osiągnąć fenomenalne rezultaty – szczupłą sylwetkę, rozbudowane mięśnie i zdrowie! Dlaczego warto skorzystać z usług trenera?

Ćwiczenia efektywne, ale i bezpieczne

Trening na siłowni nie polega jedynie na bezmyślnym podnoszeniu sztangi. Niezwykle ważna jest prawidłowa technika wykonywania ćwiczeń – zachowanie odpowiedniej postawy, spinanie mięśni. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że nawet zwykłe przysiady czy brzuszki wykonywane nieprawidłowo mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Zapomnij o bólu kolan czy przeciążeniu karku. Chcesz trenować bezpiecznie i osiągnąć maksymalne rezultaty? Skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego trenera personalnego, który pokaże Ci optymalną technikę ćwiczeń. Trening personalny jest dedykowany szczególnie osobom, które nigdy nie ćwiczyły, nie mają odpowiedniego doświadczenia i często nie wiedzą, jaki rodzaj ćwiczeń jest dla nich najlepszy. Masz problemy ze stawami kolanowymi? Dokucza Ci uciążliwy ból karku? A może masz skrzywienie kręgosłupa? Żadna dolegliwość nie wyklucza możliwości uczestniczenia w treningach – doświadczony trener po prostu wskaże Ci, jakie ćwiczenia są dla Ciebie odpowiednie. Chcesz sprawdzić swoje możliwości treningowe i indywidualne predyspozycje? Po prostu przyjdź na siłownię!

Zyskaj motywację

Brak motywacji to jeden z najczęstszych powodów, przez które tak wiele osób przestaje regularnie ćwiczyć. Ty również masz słomiany zapał? Za każdym razem masz wielkie plany, ale Twój entuzjazm do ćwiczeń szybko gaśnie? Pomyśl o treningu personalnympod okiem profesjonalnego trenera zyskasz więcej motywacji do wytężonych ćwiczeń. Trener dostosuje ich rodzaj do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości, dzięki czemu nie załamiesz się, tylko będziesz powoli piąć się do celu. Nie bez znaczenia jest także ogromne wsparcie psychiczne, którego udziela doświadczony trener – on wie, jakie metody motywacyjne zastosować, żebyś nie poprzestał na kilku spotkaniach. A może wolisz czerpać energię do działania od innych osób ćwiczących na siłowni? Zajęcia grupowe prowadzone pod okiem profesjonalnego instruktora dadzą Ci pozytywnego kopa do działania. Czy już czujesz endorfiny buzujące w Twoich żyłach?

Zdrowie jest najważniejsze

Niezwykle ważnym aspektem związanym z aktywnością fizyczną jest profilaktyka groźnych chorób. Odpowiednio prowadzony trening personalny pomoże Ci uzyskać większą wydolność organizmu oraz usprawni Twój układ immunologiczny – będziesz nie tylko wysportowany, ale przede wszystkim zdrowy. To także znakomity pomysł w przypadku osób, które ze względu na kontuzje i urazy musiały przerwać regularne treningi. Miałeś problemy z kręgosłupem lub stawami? Potrzebujesz rehabilitacji? Trener personalny pomoże Ci dojść do optymalnego stanu, bez niepotrzebnego pośpiechu, w Twoim tempie. Na samym początku ustalicie cel, jaki chcesz osiągnąć i będziecie do niego sukcesywnie dążyć. Na tym właśnie polega sekret treningu personalnego – tutaj to Ty jesteś najważniejszy. Motywacja, bezpieczeństwo, zdrowie, kondycja – czy potrzebujesz jeszcze jakiejś zachęty, żeby zapisać się na zajęcia?

Masz zamiar zacząć regularne treningi? Przyjdź na sesję wprowadzającą i przekonaj się, że warto! Zapraszamy na www.niku.pl