tangle teezer fioletowe
 

Na polskim rynku od jakiegoś czasu można kupić szczotki Tangle Teezer. Zobacz moją opinię na jej temat i czy warto ją kupić i czy niszczy włosy.

Rodzaje szczotek Tangle Teezer

Szczotki różnią się rodzajem użytego plastiku. Jeżeli mamy wrażliwą skórę głowy starajmy się wybierać miększe. Oryginalne wersje są delikatniejsze. Dlatego będą dobre jeżeli Twoje włosy są cienkie. Dla dziewczyn, które mają grubsze włosy lepiej wybrać Tangle Teezer z twardego plastiku. Będzie łatwiej wszystko rozczesać.

tangle-teezers

Czy Tangle Teezer niszczy włosy?

Niektóre dziewczyny są zdania, że przez te szczotki rozdwajają się końcówki. Żadna jednak nie przeprowadziła odpowiedniego eksperymentu żeby to potwierdzić. Może to pochodzić po prostu z błędnie czesanych włosów. Powinnyśmy czesać je partiami, a nie z góry na dół. Codziennie coś nowego 😉

Niestety kobiety popełniają ten błąd, że za mocno czeszą włosy.

Jest to pewnie spowodowane tym, że szczotka sprawia wrażenie wyjątkowo delikatnej. Dlatego uważajcie i nie dajcie się ponieść fantazji przy używaniu Tangle Teezer.

Nieesia25 wyraża swoje zdanie na temat tej szczotki tangle teezer, warto się zapoznać 😉

" />

Gdzie kupić tangle teezer

Obecnie można je kupić zarówno w Biedronce jak i większych marketach. Oczywiście jesteśmy w stanie zamówić ją też przez Internet. W niektórych przypadkach są dołączane do zestawów z kosmetykami, dlatego warto polować na promocje.

Cena nie jest już tak odstraszająca i praktycznie każda dziewczyna może sobie na nią pozwolić. Kosztuje około 30 do 50zł Szczotki Tangle Teezer mogą się sprawdzić do czesania dzieci. Szczególnie tych, które nie lubią szarpania. Dla niektórych będzie to z pewnością najlepsza szczotka jaką użyją w swoim życiu 😉

Opinia o szczotce do włosów Tangle Teezer